Dolina Baryczy Noclegi

Dolina Baryczy noclegi
Noclegi

Agroturystyka Tatarska Zagroda

Obiekt Tatarska Zagroda – Agroturystyka Dolina Baryczy położony jest w miejscowości Krośnice. Oferta willi obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

Do dyspozycji Gości przygotowano 2 domki :

  1. Dwie sypialnie z salonem i aneksem kuchennym ze standardowym wyposażeniem , tarasem, łazienką i grillem . Wyposażenie obejmuje także pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych. W willi zapewniono ręczniki i pościel.
  2. Cztery sypialnie z salonem , kuchnią ze standardowym wyposażeniem, a także 2 łazienki . Wyposażenie obejmuje także pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych. W willi zapewniono ręczniki i pościel.

Na terenie obiektu Tatarska Zagroda – Agroturystyka znajduje się strefa do grillowania, biesiadowania oraz plac zabaw dla dzieci .

Nasze Wartości

Nasze Podstawowe Wartości

Pasja

Nasza pasja to tworzenie niezapomnianych doświadczeń i zapewnianie komfortowych noclegów w Dolinie Baryczy.

Tradycja

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na zachowanie tradycji i lokalnego dziedzictwa, które łączymy z nowoczesnym podejściem.

Gościnność

Dla naszej ekipy gościnność to priorytet. Chcemy, aby każdy gość czuł się jak w domu i doświadczył serdeczności naszego zespołu.

Zarezerwuj Swoje Miejsce

Agroturystyka w Dolinie Baryczy Odkryj Magię Tatarskiej Zagrody

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować swój wymarzony pobyt!

Scroll to Top